T3

MATERASSO

  • MATERASSO

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Jitka Tomešová poradí vám s výběrem

Napište mi
Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. byla založena roku 1995. Zaměřením firmy byla výroba zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek, polštářů a dekoračních přikrývek.
Od roku 2009 firma začala s výrobou kontinentálními postelí a lamelových roštů.
Od roku 2012 byl výrobní sortiment rozšířen o výrobu sedacích vaků.

V současné době MATERASSO Slovakia, s. r. o., jejíž výrobní prostory jsou v obci Oravské Veselé, produkuje cca 300 000 matrací a cca 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variacích. Doplňkovou činností firmy MATERASSO Slovakia, s. r. o. je výroba bytových doplňků, polštářů, spacích pytlů, výrobků a hraček z molitanu.

MATERASSO Slovakia, s. r. o., pokrývá 60-70% slovenského trhu, přičemž své výrobky vyváží do České republiky, Polska, Maďarska, Německa, Švýcarska, Finska, Nizozemska, Litvy a do dalších zemí.

Většina vyráběných matrací je zařazena Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka".

Materasso Slovakia s.r.o. je jediný výrobce matrací na Slovensku pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli.

Firma je držitelem mnoha certifikátů a ocenění (např.: Slovak Gold, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu "Zdravotní pružinová matrace" ....).

Materasso Slovakia, s. r. o., tak přispívá k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystaven mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení či nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly.
NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Rádi vám pomůžeme s výběrem potřebujete poradit?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zavřít