T3

Blanář nábytek a.s.

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Jitka Tomešová poradí vám s výběrem

Napište mi

O firmě BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s.

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., která vznikla v roce 1989, se specializuje na výrobu pohodlného čalouněného nábytku, jako jsou dvoulůžka, válendy všech typů, moderní postele boxspring, pohovky, sedačky, matrace a lamelové rošty. V České republice dnes zaujímá vedoucí postavení, neztrácí se však ani v Evropě, kde se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku. Více než polovinu své produkce exportuje do zahraničí, především do Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska, Rumunska a Chorvatska. V Česku a na Slovensku má pak více než 200 odběratelů.

V současnosti zaměstnává přes 500 zaměstnanců, což ji řadí k hlavním zaměstnavatelům regionu. Produkce okolo 200 tisíc postelí ročně z ní činí nejrychleji rostoucí společnost svého druhu v Evropě. Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. je členem Asociace českých nábytkářů a hrdě užívá značku Český výrobek.

Ani přesto však neusíná na vavřínech. Na vývoji svých výrobků spolupracuje s řadou významných institucí. To vše s jediným cílem – nabídnout svým zákazníkům kvalitní, zdravotně nezávadné produkty podle aktuálních trendů, které se stanou nedílnou součástí jejich spokojeného života a pomohou vytvářet jejich příběhy.

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Rádi vám pomůžeme s výběrem potřebujete poradit?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zavřít
Zavřít