T3

Dřevotvar Znojmo

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Jitka Tomešová poradí vám s výběrem

Napište mi
Dřevotvar Znojmo se zabývá výrobou bytového a kancelářského nábytku, zakázkových interiérů a zakázkového nábytku v tuzemsku i zahraničí. Zhotovujeme návrhy interiérů dle zadání zákazníka.

Historie společnosti Dřevotvar Znojmo

Dřevotvar Znojmo má téměř sedmdesátiletou tradici výroby českého nábytku. V roce 1946 vzniklo Lidové truhlářské družstvo ve Znojmě. V té době poskytlo družstvo většímu množství obyvatel v regionu zaměstnání v oboru nábytku. Během období naší existence jsme prošli různými etapami ve výrobě. Vyráběli jsme čalouněný, kovový a rákosový nábytek. Také jsme byli jedni z výrobců duralových lyžařských holí, se kterými se můžete setkat ještě dnes na lyžařských tratích.

Dřevotvar dnes

Dnes se naše firma prezentuje vlastním českým designem jednotlivých kusů nábytku. Zabýváme se výrobou bytového nábytku, kancelářského nábytku a zhotovením zakázkových interiérů (nábytek na zakázku). Převážnou část produkce tvoří dýhovaný nábytek, dále pak nábytek z masivu a laminotřískových desek. Naše výrobní vybavení umožňuje vyrábět dýhovaný nábytek včetně povrchové úpravy ve špičkové kvalitě a zároveň je ekologicky šetrné k životnímu prostředí.

Naše firma byla několikrát oceněna za své produkty Design Centrem ČR. V současné době patří výroba Dřevotvaru Znojmo k nadstandardní nábytkářské produkci nejen v České republice. Naše firma exportuje sériový bytový nábytek do Maďarska, dále nábytek na zakázku do Německa a především do Ruska, kde jsme si zřídili vlastní zastoupení.

Směr firmy
Dnes vidíme možnosti především v poptávce po moderním, designovém a kvalitním nábytku, a proto každým rokem inovujeme svůj sortiment a snažíme se využívat nové technologie a materiály. Dále klademe důraz na poskytnutí komplexních služeb všem zákazníkům k jejich spokojenosti. Chceme se také ještě více orientovat na zahraniční trhy, především Německo, Rusko, a Maďarsko.

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Rádi vám pomůžeme s výběrem potřebujete poradit?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zavřít
Zavřít