T3

JECH CZ

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Jitka Tomešová poradí vám s výběrem

Napište mi
Česká firma JECH CZ s.r.o. vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví.

Náš příběh začíná odvahou riskovat

Po sametové revoluci v roce 1990 vykročit do neznáma. Po (ne)bezpečné cestě k Vašemu pohodlí. Tento krok byl spojen s láskou ke dřevu a přírodním materiálům a neustále pokračuje.

V klidné a bohaté přírodě Orlických hor jsme vybudovali vlastní výrobnu a od roku 1991 se snažíme tuto atmosféru přenést i na náš sortiment. S pomocí předních designérů pracujeme na tom, aby naše výrobky nesly křivky moderního designu, vytváříme unikátní kolekce a naše snaha se nám vrací nejen ve spokojených tvářích našich zákazníků, ale i řadě prestižních ocenění, které firma JECH získala již několik.

Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, několik barevných odstínů dřeva, záruku 5 let. 24 měsíců je záruční lhůta dle občanského zákoníku, na skryté vady poskytuje firma prodlouženou záruční lhůtu - 3 roky. Na nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví a na nábytek do veřejných prostor poskytujeme záruku 2 roky.

Sedací nábytek není nutné objednávat v celých sestavách. Možnost výběru samostatné sedačky, křesla, židle či stolku. Sedací soupravy jsou zajímavé svojí variabilností a splňují spojení požadavků pro komfortní sezení s lehkostí vzhledu výrobků.NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Rádi vám pomůžeme s výběrem potřebujete poradit?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zavřít
Zavřít