T3

AKSAMITE

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Jitka Tomešová poradí vám s výběrem

Napište mi
Firemní kronika sahá hluboko do minulého tisíciletí a uchovává velmi vzácné zmínky o PETRU AKSAMITOVI již z patnáctého století, kdy se Mistr na Liderovické tvrzi narodil. Jak léta plynula, z původní zemanské tvrze se vyvinula zemědělská usedlost, která pomalu upadala v zapomnění, až na krátkou éru národního obrození, stejně jako jméno zdejšího významného rodáka…
Toto období končí až příchodem osvíceného Aksamitova následovníka, rodáka z nedalekých Chotovin, Vladimíra Bláhy mladšího, který nechává 17. 9. l.p. 1992 zapsat, na hejtmanství v Českých Budějovicích, společnost AKSAMITE spol. s r.o., která si klade do vínku výrobu sedacích souprav.
V současné době, pod blahodárným vedením majitelovy choti, dosahuje firma AKSAMITE věhlasu, který již dávno překročil hranice české kotliny a s úspěchem šíří slávu místních řemesel nejen na souši, ale i po moři. Pro nejlepší obchodní partnery jsou od počátku tisíciletí vydávány Certifikáty Petra Aksamita, které se stávají chloubou všech obchodů a dokládají jejich držitelům dokonalé zbožíznalství sedacích souprav firmy AKSAMITE.
Nadšení koupěchtivých zákazníků vedlo na prahu nového milénia k rozhodnutí rozšířit výrobní prostory o novou halu, která umožňuje ještě kvalitnější služby zákazníkům a dopřává místním zaměstnancům odpovídající zázemí.
Po celou dobu existence, s železnou pravidelností, uvádí firma AKSAMITE, rok co rok, na trh nové modely, ve kterých se snoubí přání a potřeby zákazníků se samozřejmě dokonalou ergonometrií, módními trendy, kvalitními potahovými látkami a bezchybným ručním zpracováním.
Firma AKSAMITE je zakládajícím členem Cechu čalouníků a dekoratérů, Asociace českých nábytkářů a Klastru českých nábytkářů.

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Rádi vám pomůžeme s výběrem potřebujete poradit?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zavřít
Zavřít