T3

H-nábytek

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Jitka Tomešová poradí vám s výběrem

Napište mi
H-nábytek je soukromá společnost, která v rámci privatizace převzala v roce 1995 závod s tradicí výroby nábytku již od roku1881.
Sídlem společnosti je malebné městečko Šternberk Iežící v severní části okresu Olomouc. Je zasazeno v nádherném krajinném reliéfu na úpatí Nízkého Jeseníku. Dominantou města je hrad ze 13. století a monumentální farní chrám.
K dalším jedinečnostem města patří Muzeum hodin a slavná závodní trať Ecce Homo, kde se každoročně pořádají závody Mistrovství Evropy v jízdě sportovních automobilů do vrchu. Naše firma je dnes významnou součástí průmyslového spektra města.
Závod byl postupně modernizován novým progresivním technologickým zařízením, umožňujícím výrobu kvalitního nábytku. Zásadně byl inovován výrobní sortiment. Nabízíme stavebnicový nábytek v široké škále skříní, skříněk, komod, regálů, stolů a dalších prvků pro zařizování bytových a kancelářských interiérů. Zákazníkům poskytujeme poradenskou službu, dopravu a montáž výrobků, zajišťujeme vybavení ucelených zakázek. Zkušený a kvalifikovaný tým zaměstnanců firmy dává záruky zvládnutí každé zakázky na profesionální úrovni. Příznivé ceny a široká nabídka přesvědčily již řadu stálých obchodních partnerů o dobré prodejnosti našich výrobků. Použité materiály splňují evropské normy o nezávadnosti a jsou nakupovány od renomovaných českých a zahraničních firem. Všechny výrobky prošly náročnými testy ve Státní zkušebně. Hlavním cílem společnosti je vysoká kvalita, moderní design, dokonalý servis a spokojený zákazník.

NAVŠTIVTE NÁS

v Polici nad Metují a Náchodě

Rádi vám pomůžeme s výběrem potřebujete poradit?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zavřít
Zavřít